Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w biedronce pracownicy wiedzą po co chodzą do pracy a w inter klienci są obsługiwani jako zło konieczne.dobór pracowników wg mnie nieodpowiedni
Państwowa Inspekcja Pracy sczyściła Biedronkę i pomogło. Dorąbali kilka mandatów i sprawy w sądach. Teraz firma dba lepiej o tych którzy za...ją, nie twierdzę, że jest doskonale. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o wędliny to kiedyś były dużo lepsze, np. kiełbasa bełżycka, czy mielonka wyrób naszej wędzarni.Kupiłem mielonkę była bardzo smaczna , ostatnio po zakupie ,potwierdzam że jest ze starego mięsa bez smaku i czuć stażyzną 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśkę prezesi mianowali kierowniczką główną, no chyba oszaleli. Ona do tego się nie nadaje, Jak by miała odrobinę honoru odeszaby z pracy. To stanowisko należało się Pani Dorocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oczekujcie  jakości obsługi, system szkoleń  pracowników w Biedronce jest trochę inny, W Inter jak ktoś wcześniej zauważył to głównie ludzie z biura pracy czyli: szwaczki , kucharki, technik rolnik itp.,    dopiero może po roku pracy  i kilkunastu zebraniach szkoleniowych osiągną wymagany poziom. Ceny  można trochę zjechać jest z czego z resztą niech Prezeska przejdzie się do  chemicznego  w  Rynku i zerknie na ceny.
 
Nie oczekujcie  jakości obsługi, system szkoleń  pracowników w Biedronce jest trochę inny, W Inter jak ktoś wcześniej zauważył to głównie ludzie z biura pracy czyli: szwaczki , kucharki, technik rolnik itp.,    dopiero może po roku pracy  i kilkunastu zebraniach szkoleniowych osiągną wymagany poziom. Ceny  można trochę zjechać jest z czego z resztą niech Prezeska przejdzie się do  chemicznego  w  Rynku i zerknie na ceny.
CZŁOWIEKU WEŹ SIĘ OGARNIJ TROCHĘ ,TY PEWNIE PO STUDIACH , MAGISTEREK ZA MAMUSINE PIENIĄŻKI, :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani wiek ani wykształcenie nie mówi nic o człowieku. Znam magistrów chamów i prostych ludzi z wysoką kulturą. Nie dajmy się zwariować. To co tu piszecie nie mieści sie w żadnych ramach kultury. Łatwo oczerniać kogoś anonimowo. Prezesi to porządni ludzie. Pracuję tam i wiem. Z niektórymi faktami się zgadzam ale większość to bzdury wyssane z palca pewnie napisana przez sfrustrowanych byłych pracowników. Nikt nigdy nie zabraniał napić mi się wody. Jakość wędlin też jest ok. A pracować trzeba. Przychodzę do pracy nie na pogaduszki tylko żeby pracować. I czasem złości mnie fakt że moje koleżanki łażą jak mary i ściemniają, a ja zasuwam    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani wiek ani wykształcenie nie mówi nic o człowieku. Znam magistrów chamów i prostych ludzi z wysoką kulturą. Nie dajmy się zwariować. To co tu piszecie nie mieści sie w żadnych ramach kultury. Łatwo oczerniać kogoś anonimowo. Prezesi to porządni ludzie. Pracuję tam i wiem. Z niektórymi faktami się zgadzam ale większość to bzdury wyssane z palca pewnie napisana przez sfrustrowanych byłych pracowników. Nikt nigdy nie zabraniał napić mi się wody. Jakość wędlin też jest ok. A pracować trzeba. Przychodzę do pracy nie na pogaduszki tylko żeby pracować. I czasem złości mnie fakt że moje koleżanki łażą jak mary i ściemniają, a ja zasuwam
 
Ani wiek ani wykształcenie nie mówi nic o człowieku. Znam magistrów chamów i prostych ludzi z wysoką kulturą. Nie dajmy się zwariować. To co tu piszecie nie mieści sie w żadnych ramach kultury. Łatwo oczerniać kogoś anonimowo. Prezesi to porządni ludzie. Pracuję tam i wiem. Z niektórymi faktami się zgadzam ale większość to bzdury wyssane z palca pewnie napisana przez sfrustrowanych byłych pracowników. Nikt nigdy nie zabraniał napić mi się wody. Jakość wędlin też jest ok. A pracować trzeba. Przychodzę do pracy nie na pogaduszki tylko żeby pracować. I czasem złości mnie fakt że moje koleżanki łażą jak mary i ściemniają, a ja zasuwam
wymień te bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani wiek ani wykształcenie nie mówi nic o człowieku. Znam magistrów chamów i prostych ludzi z wysoką kulturą. Nie dajmy się zwariować. To co tu piszecie nie mieści sie w żadnych ramach kultury. Łatwo oczerniać kogoś anonimowo. Prezesi to porządni ludzie. Pracuję tam i wiem. Z niektórymi faktami się zgadzam ale większość to bzdury wyssane z palca pewnie napisana przez sfrustrowanych byłych pracowników. Nikt nigdy nie zabraniał napić mi się wody. Jakość wędlin też jest ok. A pracować trzeba. Przychodzę do pracy nie na pogaduszki tylko żeby pracować. I czasem złości mnie fakt że moje koleżanki łażą jak mary i ściemniają, a ja zasuwam
 
Ani wiek ani wykształcenie nie mówi nic o człowieku. Znam magistrów chamów i prostych ludzi z wysoką kulturą. Nie dajmy się zwariować. To co tu piszecie nie mieści sie w żadnych ramach kultury. Łatwo oczerniać kogoś anonimowo. Prezesi to porządni ludzie. Pracuję tam i wiem. Z niektórymi faktami się zgadzam ale większość to bzdury wyssane z palca pewnie napisana przez sfrustrowanych byłych pracowników. Nikt nigdy nie zabraniał napić mi się wody. Jakość wędlin też jest ok. A pracować trzeba. Przychodzę do pracy nie na pogaduszki tylko żeby pracować. I czasem złości mnie fakt że moje koleżanki łażą jak mary i ściemniają, a ja zasuwam
a mnie droga koleżanko z pracy najbardziej złości fakt że jedna na drugą kabluje tylko nie wiem co przez to chcą osiągnąć, było  się podpisać to może premia by była, skoro za nas wszystkie pracujesz ps. ja nie zauważyłam aby ktoś ściemniał a tym bardziej abyś ty jedna, jedyna tam zasuwała więc nie pisz głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym inter marsze kierowniczki to jakieś fenomeny bo po 3 miesiącach szkolenia dostają władzę która ich przerosła i po prostu nie dają rady i dlatego jest konflikt który zaczyna przerastać wszystkich i żeby pokazać swoją wyższości nad innymi to zastrasza się pracowników albo też jest inne wyjście lepszych się zwalnia żeby nie stwarzały zagrożenia dla nieudanych kierowniczek które nic nie umiejąc stały się kimś bo co jest winien prezes skoro kierowniczki panoszą się jak kury w  kurniku raczej z moich spostrzeżeni jeżeli prezes nie przejrzy na oczy to zostanie sam ze swojmi pupilkami i nie udanymyji  kierowniczkami   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam pracuja mlode kobiety kwestia czasu i fakt faktem zostaną kierowniczki i prezesi tak czy siak do puki sklep istnieje koś musi tam pracować to logiczne tylko z doświaczenia wiem  ze taki terror to kwestia czasu obruci sie przeciwko tej firmie kazdy reformowany czlowiek to wie.nie czepiajcie sie cen  zarobkow bo jest jak jest w naszym kraju ale szacunek dla czlowieka to podstawa jaka by funkcje nie mial w pracy i z tym nalezy walczyc skutecznie ! a co do kierownictwa to Was obowiazują pewne prawa i zasady to mieliscie na szkoleniach zapewniam dyscypline mozna uzyskac a jednoczesnie szanowac ludzi trzeba tylko myslec glową jak się ją ma a nie udawac cara bo nie sztuka jest wprowadzic w firmie terror sztuka jest stworzyc taka atmosfere by robota szla i kobiety w tym przypadku które tam pracuja nie stresowaly sie będąc w pracy bo zapewne tak jest bo dzis kazdy che zyc pracowac.  jak się wam uda osiagnąc to by załoga była traktowana po ludzku a zarazem byla odpowiednia dyscyplina i atmosfera to wtedy mozecie byc dumne z siebie ale puki co to nie ma sie czym chwalic osobiscie pracuje wiele juz lat w jednej firmie i jest dyscyplina a zarazem nikt nikogo nie poniewiera i nie zastrasza tak czy inaczej, czyli sie da , proponuje sie zastanowic to wszyscy bedą zadowoleni a prezesi najbardziej w innym przypadku co chwile bedzie ktos zwolniony przyjety bo ktos tam musi pracowac by sklep istniał takie szarpanie sie co chwilę albo wkoncu sie to rozleci samoistnie . .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam pracuja mlode kobiety kwestia czasu i fakt faktem zostaną kierowniczki i prezesi tak czy siak do puki sklep istnieje koś musi tam pracować to logiczne tylko z doświaczenia wiem  ze taki terror to kwestia czasu obruci sie przeciwko tej firmie kazdy reformowany czlowiek to wie.nie czepiajcie sie cen  zarobkow bo jest jak jest w naszym kraju ale szacunek dla czlowieka to podstawa jaka by funkcje nie mial w pracy i z tym nalezy walczyc skutecznie ! a co do kierownictwa to Was obowiazują pewne prawa i zasady to mieliscie na szkoleniach zapewniam dyscypline mozna uzyskac a jednoczesnie szanowac ludzi trzeba tylko myslec glową jak się ją ma a nie udawac cara bo nie sztuka jest wprowadzic w firmie terror sztuka jest stworzyc taka atmosfere by robota szla i kobiety w tym przypadku które tam pracuja nie stresowaly sie będąc w pracy bo zapewne tak jest bo dzis kazdy che zyc pracowac.  jak się wam uda osiagnąc to by załoga była traktowana po ludzku a zarazem byla odpowiednia dyscyplina i atmosfera to wtedy mozecie byc dumne z siebie ale puki co to nie ma sie czym chwalic osobiscie pracuje wiele juz lat w jednej firmie i jest dyscyplina a zarazem nikt nikogo nie poniewiera i nie zastrasza tak czy inaczej, czyli sie da , proponuje sie zastanowic to wszyscy bedą zadowoleni a prezesi najbardziej w innym przypadku co chwile bedzie ktos zwolniony przyjety bo ktos tam musi pracowac by sklep istniał takie szarpanie sie co chwilę albo wkoncu sie to rozleci samoistnie . .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani wiek ani wykształcenie nie mówi nic o człowieku. Znam magistrów chamów i prostych ludzi z wysoką kulturą. Nie dajmy się zwariować. To co tu piszecie nie mieści sie w żadnych ramach kultury. Łatwo oczerniać kogoś anonimowo. Prezesi to porządni ludzie. Pracuję tam i wiem. Z niektórymi faktami się zgadzam ale większość to bzdury wyssane z palca pewnie napisana przez sfrustrowanych byłych pracowników. Nikt nigdy nie zabraniał napić mi się wody. Jakość wędlin też jest ok. A pracować trzeba. Przychodzę do pracy nie na pogaduszki tylko żeby pracować. I czasem złości mnie fakt że moje koleżanki łażą jak mary i ściemniają, a ja zasuwam
Po pierwsze nikt tu nie oczernia Prezesów bynajmniej żadna z nas które pracowały czy pracują. Tylko piszemy prawdę o kierowniczkach a to co innego. Droga koleżanko z pracy a ty nie ściemniaj bo domyślam się kim jesteś :ph34r: i nie wydaje mi się żebyś kiedykolwiek za kogokolwiek robiła! Raczej my robimy jak ty siedzisz u informatyków i kablujesz na nas! Sama piszesz anonimowo bo się nie podpisałaś i oczerniasz nas. ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem swiadkiem rozmowy jak pani kierownik taka chuda blondynka rozmawia z pracownikiem.ja na miejscu tego pracownika nie reczyl bym za siebie  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE ZEJDŻCIE JUŻ Z TEGO TEMATU NIE MACIE NIC INNEGO DO ROBOTY.A WY PRACOWNICY NIE PRZESADZAJCIE BO TO JUŻ ROBI SIĘ NIESMACZNE. :excl:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta najlepsza pracownica niech napisze prawde bo narazie to tylko liże dupkę prezesom i kierowniczkom i to jest nie ładnie Agnieszko bo każdy wie że to o ciebie chodzi.Nie  chciałaś anonimowo to masz po imieniu i to jest prawda ze w nagrodę za lizostwo siedzisz w informa.i ty nie pracujesz a reszta zapierdziela .Co ci obiecali że ta paskudnie opisujesz o koleżankach wstyć się a ten sklep to bagno dla pracowników i to jest prawda .I najlepszą kierowniczkę wczoraj zwolnili a chamki zostały i to wszystko wyjaśnia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tą wspaniałą pracownicą wcale nie jest Agnieszka tylko Marzena lub Kaska z tradycji bo obie donoszą  ja z nimi pracuję i wszystkie na stoisku o tym wiemy tylko każdy chce pracować.A o sklepie to wszystko prawda 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja zwolniona kierowniczka. Bardzo chciałam utrzymać równowagę między prezesami a pracownikami. Nie udało mi się. Traktuję to jako moją porażkę. Żal mi ogromny że mnie już nie chcą w „Interu” bo ,przynajmniej tak mi się wydaje włożyłam w to serce.  Nie mam żalu do prezesów, to ich sklep i ich decyzja. Widocznie nie jestem dość dobrym kierownikiem.  Żal mi tylko rozstać się z ludźmi z którymi pracowałam. Cenię was ogromnie i chciałbym uściskać was wszystkich , ale pewnie mi się nie uda.  Praca z wami była przyjemnością.  Prezesów uważam za porządnych ludzi a kierowniczki może naucza się czegoś po ostatnich wydarzeniach. W poniedziałek między 8a9 będę w Interu po dokumenty pewnie wtedy zobaczymy się po raz ostatni(nie po drodze mi do Bełżyc) Pozdrawiam wszystkich Dorota      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja zwolniona kierowniczka. Bardzo chciałam utrzymać równowagę między prezesami a pracownikami. Nie udało mi się. Traktuję to jako moją porażkę. Żal mi ogromny że mnie już nie chcą w „Interu” bo ,przynajmniej tak mi się wydaje włożyłam w to serce.  Nie mam żalu do prezesów, to ich sklep i ich decyzja. Widocznie nie jestem dość dobrym kierownikiem.  Żal mi tylko rozstać się z ludźmi z którymi pracowałam. Cenię was ogromnie i chciałbym uściskać was wszystkich , ale pewnie mi się nie uda.  Praca z wami była przyjemnością.  Prezesów uważam za porządnych ludzi a kierowniczki może naucza się czegoś po ostatnich wydarzeniach. W poniedziałek między 8a9 będę w Interu po dokumenty pewnie wtedy zobaczymy się po raz ostatni(nie po drodze mi do Bełżyc) Pozdrawiam wszystkich Dorota  
Pełen szacun.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowniczki hahha , jedna pani kierownik to nie potrafi rozwiązać problemu sama tylko przychodzi i pyta co sie dzieje i odchodzi bez słowa i zostawia sprzedawcom problem. W cale sie nie dziwie ze sie na nie skarżą. A ceny też nie aktualne przy kasie sie okazuje ze inna niz na połce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ceny zawyżone i do tego jeszcze oszukują na paragonie inna cena jak na półce oszuści powinni zamknąć ten burdel!!!moja noga już tam nie stanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 I czy to nie jest prawda co się dzieje w ty sklepie .Kierowniczkę Dorotę wyrzucili ponieważ broniła pracowników kiedy trzeba było to była wymagająca ale nie mieszała z błotem . Jak kirowniczki Kaśka,Mariola i Monika jak wy możeci patrzeć ludziom w oczy i zapamiętajcie sobie prezes to nie Bóg to zwykły  śmiertelnik .Czy warto się sprzedać .Inter wyciśnie z was wszstkie soki i też was kopną w dupę. Tyle osób zostało zwolnionych bez podania powodu które sie naprawdę starały i dobrze pracowały i z nami będzie to samo .Zostaną tylko te osoby z których mają dotację (na stażu i intewencji)Nie zarabiają na pracowników ponieważ nie ma ludzi oprócz soboty jest na sklepie po parę osób ,które robią małe zakupy.                                                                                                
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...